live
Новини » Регіони

У луцьких багатоповерхівках встановлять будинкові лічильники води

У Луцьку на вимогу закону почнуть встановлювати будинкові лічильники води. Зараз у місті відбувається інформування населення.

Про це IA ZIK повідомили на КП «Луцькводоканал».

Згідно із законом про комерційний облік теплової енергії та водопостачання, всі житлові об’єкти необхідно забезпечити зовнішніми приладами обліку гарячої та холодної води і тепла. При цьому приватні лічильники, встановлені у квартирах, не лише не втратять свого значення, але і захистять споживачів від зайвих витрат, а також виконуватимуть розподільчу функцію.

Наявність загальнобудинкового лічильника дає можливість мешканцям багатоквартирного будинку сплачувати лише за фактично отримані послуги. До 1 серпня 2019 року заплановано встановити зовнішньобудинковий облік на всіх житлових будинках. Виконання нових правил покладені на постачальників послуг, управителів житлових будинків та їх співвласників.

Встановлювати зовнішньобудинкові прилади комерційного обліку води у Луцьку почнуть із багатоквартирних будинків, де утворені ОСББ. Встановлені лічильники стануть приватною спільною власністю мешканців, а розрахунок за їх встановлення і використання покладається на співвласників, або на орган управління житловим будинком. Згодом зовнішні прилади обліку будуть встановлені у всіх багатоквартирних житлових будинках.Loading...
Loading...
Loading...