live

У Флориді невідомі напали на банк, багато жертв

Щонайменше, кілька людей отримали поранення внаслідок стрілянини під час збройного нападу на комерційний банк у американському штаті Флорида.

Інцидент стався в середу, повідомляє Укрінформ з посиланням на американський телеканал CNN.

«Багато людей отримали вогнепальні поранення в ситуації, де мало місце захоплення заручників у банку SunTrust у містечку Себрінг, Флорида», – зазначив комісар місцевого округу Хайлендс Дон Елвелл.

Водночас він не уточнив, чи були поранені люди з числа персоналу чи відвідувачів банку. На відео, яке демонструє телеканал видно, як будівлю банку оточили поліцейські автівки, карети швидкої допомоги, а також броньових спецпідрозділу SWAT.

Інцидент розпочався після 12-ї години дня за місцевим часом, коли поліція отримала телефонний дзвінок про стрілянину в банку. Місцеві правоохоронці, а також Служба шерифа в короткий термін прибули до захопленого приміщення. Попередні переговори не призвели до позитивних результатів, однак після прибуття спецпідрозділу SWAT та в результаті подальших перемовин нападник здався.

Наразі поліція підтвердила відсутність небезпеки для громадян у районі навколо банку, місцева влада обіцяє пізніше надати більш докладну інформацію про людей, що постраждали всередині банку.

 Loading...
Loading...
Loading...