Новини » Львів 23 січня, 2019, 10:20
У Дрогобичі пояснили причини зростання вартості послуг для споживачів централізованого опалення

У Дрогобичі відбувся брифінг керівника КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігоря Хом’яка, під час якого він розповів про причини зростання вартості послуг для споживачів централізованого опалення.

Зі слів Ігоря Хом’яка, зростання тарифу на теплову енергію зумовило різке підвищення ціни на газ з 1 листопада 2018 року. Ціна для підприємств теплокомуненерго зросла від 6 809 грн за 1 куб м  до 8361 грн, тобто понад 22%. Окрім підвищення ціни на газ, на 25% зросла заробітна плата для працівників підприємства. Також чисельно зменшилась кількість споживачів централізованого опалення внаслідок встановлення мешканцями міста систем індивідуального опалення. Відтак кількість квартир, які раніше користувались послугами КП «Дрогобичтеплоенерго», зменшилась від 14 тисяч до 4 тисяч. Усе це позначилося на ціні 1 Гкал теплової енергії, яка становить 1 988,18 грн.

Керівник КП «Дрогобичтеплоенерго» додав, що в умовах, в яких сьогодні працює підприємство, доводиться запроваджувати оптимізовані схеми постачання. Тобто відключення споживачів, розташованих далеко від котелень, а також тих будинків, у яких лише кілька квартир користуються централізованим опаленням, а у всіх решту квартирах – індивідуальне опалення.

Підприємство, як зазначив Ігор Хом’як, працює на умовах самозабезпечення та самоокупності, тому тариф КП «Дрогобичтеплоенерго» теплову енергію формується відповідно до встановлених тарифів на газ чи електроенергію.

Посадовець зауважив, що 35% споживачів КП «Дрогобичтеплоенерго» отримують субсидії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 05:56 :11