Новини » Політика 23 січня, 2019, 21:50
Сильна й заможна країна, – Мосійчук назвав свій рецепт повернення Криму та Донбасу
ZIK
ZIK

Для того, аби повернути окуповані Крим і Донбас, Україна повинна стати сильною країною. Це можна буде зробити тільки тоді, коли достатньо коштів буде направлятись на українське військо, спецслужби, правоохоронні органи, і при цьому українці будуть заможними.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Ігор Мосійчук.

Зокрема глядач поцікавився у гостя, як повернути етнічні українські землі, які зараз знаходяться на території Росії. Пан Мосійчук зауважив, що для початку треба говорити про звільнення окупованих територій українського Донбасу й Криму.

«План, який пропонує наша команда, досить простий. Ми повинні стати сильною країною – із сильною економікою, із сильними і заможними громадянами. Тільки тоді, коли в країні буде достаток, коли буде достатньо коштів направлятись на українське військо, спецслужби, правоохоронні органи, і при цьому українці будуть заможними, коли ми повернемо 10 мільйонів українців, яких влада виштовхнула за кордон у пошуках кращої долі, тоді ми зможемо повернути окупований Донбас і Крим», – зазначив Мосійчук.

За його словами, Україна може повернути етнічні українські землі, якщо буде підтримувати корінні народи, які проживають на території РФ.

«Таким чином можна досягти розпаду цієї недоімперії, в результаті чого до України відійдуть території етнічно заселені українцями – Вороніжчина, Білгородщина та Кубань», – пояснив гість програми.

Нагадаємо, що 22 січня в Україні відзначали День Соборності. Святкують його в річницю проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної республіки 1919 року.

На своїй сторінці у Facebook Президент Петро Порошенко написав, що досвід національно-визвольної боротьби та українського державотворення початку ХХ століття має ще один важливий для нас вимір – тепер ми зобов’язані не повторити помилки наших попередників і зробити правильні висновки з уроків історії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 05:43 :17