Новини » Політика 23 січня, 2019, 23:05
Світлана Заліщук про основні теми Давоса – роботизація і клімат
ZIK
ZIK

У Давосі загалом обговорюють глобалізацію, індустріальну революцію, роботизацію різних професій і сфер життя та клімат, який змінюється і є одним з ризиків. Проте порядок денний української делегації стосувався санкцій проти Росії і боротьби проти «Північного потоку-2».

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України Світлана Заліщук.

За словами пані Заліщук, в Давосі загалом говорять про глобалізацію 4.0 і 4 індустріальну революцію, про роботизацію різних професій і сфер життя.

«Наскільки людина сьогодні може конкурувати з роботами і наскільки біотехнології змінюють людське життя? Говорять звичайно про клімат, який змінюється і є одним з ризиків. В звіті Давоського форуму визначили клімат одним із ризиків наступного року», – зазначила Залущук.

Однак, за її словами, відчувалася антитеза української дискусії і тої, яка відбувається в Давосі. Порядок денний української делегації стосувався санкцій проти Росії, боротьби проти «Північного потоку-2», реакції міжнародної спільноти на події в Азовському морі, адже це досі актуальне питання.

«Куди б ми не їздили в опозиції і влади є спільний порядок денний і всі українські політики стоять на спільних позиціях. Водночас, детальніше про внутрішньополітичні питання ми почуємо завтра, тому що у четвер будуть виступати кандидати в президенти і Президент України. Також засмучує те, що з року в рік ми говоримо на форумі про деолігархізацію і боротьбу з корупцією. Цей порядок денний в нас чомусь не вичерпується», – зауважила народна обраниця.

Нагадаємо, що 22 січня розпочалася 49-та щорічна сесія Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) в Давосі. Тема форуму: «Глобалізація 4.0: Формування глобальної архітектури в столітті четвертої індустріальної революції».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 02:44 :16