Новини » Львів 23 січня, 2019, 11:10
Режисерка Джульєт Форстер здійснить менторський візит у Перший театр

З 25 до 27 січня у Львові перебуватиме Джульєт Форстер, менторка, яка курує постановку «Аліси» в рамках спільного проекту Першого українського театру для дітей та юнацтва та Британської Ради в Україні.

Упродовж цих днів Форстер буде відвідувати репетиції «Аліси», спілкуватися з журналістами та усіма охочими, знайомитися зі Львовом.

«Джульєт Форстер – це відома британська театральна режисерка, яка зараз працює помічницею директора у театрі York Theatre Royal. Минулоріч вона була учасницею британсько-українського журі конкурсу «Taking the Stage» від Британської Ради та провела у Києві майстер-клас про нові способи творення драматургічних текстів для театральних постановок.

«Аліса» – це назва вистави (за книгою Льюїса Керрола), проект якої став одним із переможцем конкурсу «Taking the Stage» 2018 року. Постановку під менторством Джульєт Форстер готує харківський режисер Ірина Ципіна у Першому українському театрі для дітей та юнацтва у Львові. Її прем’єра відбудеться вже 16−17 лютого.

Харківський режисер Ірина Ципіна приготувала настільки цікаве сценічне рішення «Аліси в країні Див» (з елементами тіньового театру), що змогла увійти в трійку переможців конкурсу «Taking the Stage». Тож, ця постановка втілить у собі зусилля кількох сторін: Першого українського театру для дітей та юнацтва, харків’янки Ірини Ципіної, менеджерів Британської Ради та британки Джульєт Форстер. Її приїзд у Львів – це ексклюзивний експеримент з театральної співпраці, упродовж якої Перший театр стає міжнародним творчим майданчиком.

27 січня о 15.00 у Першому театрі відбудеться публічна розмова з Джульєт Форстер на тему «Сучасний театр: британський досвід».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 16:11 :26