Новини » Львів 23 січня, 2019, 11:21
Проїзд у маршрутках Львова подорожчає вже на початку лютого
Маршрутки у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK
Маршрутки у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK

Тариф на проїзд у маршрутках Львова зросте з 5 до 7 грн вже на початку лютого цього року.

Про це на брифінгу повідомив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Львівської міськради Сергій Бабак.

Як повідомив С.Бабак, економічно обґрунтований тариф станом на сьогодні – 8, 21 грн, однак міська рада спільно з перевізниками дійшли згоди щодо коригування тарифу до 7 грн. Натомість приватні перевізники водитимуть безкоштовно пенсіонерів та осіб з інвалідністю 3-ї групи, від чого вони відмовилися раніше. За перевезення пільговиків перевізники отримуватимуть компенсацію з міського бюджету.

«Рівно рік назад приватні перевізники відмовилися перевозити пенсіонерів безкоштовно. Цілий рік у нас були складні перемовини. Сьогодні хочу оголосити приємну новину: ми знайшли спільну мову з перевізниками і вони відновлюють безкоштовне перевезення пенсіонерів та осіб з інвалідністю 3-ї групи. Це соціальна функція міста і соціальна функція, яку на себе взяли перевізники… Тому на найближчий виконком у п’ятницю буде виноситись два питання – коригування тарифу до рівня 7 грн та рішення виконкому про безоплатний проїзд пенсіонерів і осіб з інвалідністю 3-ї групи. Рішення буде опубліковано у пресі у перших числах лютого», – повідомив С.Бабак.

Як повідомив керівник управління транспорту Олег Партика, у 2018 році на компенсації автоперевізникам було виділено 37 млн грн, електротранспорту – 55 млн грн. У 2019 році сума зросла – для авто перевізників передбачені компенсації більше як 61 млн грн, для електротранспорту – 179 млн грн.

Зі слів керівника підприємства-перевізника «Міра і К», голови Асоціації перевізників Львівщини Івана Велійки, після зростання тарифу до 7 грн перевізники обіцяють «привести автобуси до більш-менш нормального рівня, поліпшити культуру перевезень».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 09:10 :57