Новини » Політика 23 січня, 2019, 23:40
Огризко впевнений, що ПАРЄ виграла б позбавивши РФ права бути членом організації
ZIK
ZIK

Злочинець, який не покараний, йде далі. Тому треба вирішити, продовжувати стимулювати злочинця, чи покарати його за те, що він зробив. Вважаю, що ПАРЄ виграло б від того, якби на певний період часу Росія була позбавлена права бути членом цієї організації.

Про це в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK говорив міністр закордонних справ у 2007-2009 роках Володимир Огризко.

«Нещодавно США та Ізраїль вийшли з ЮНЕСКО, але від цього не зупинилася робота цієї структури. Тому що відбувається певний процес, коли приходять одні керівники, які подивились з однієї точки зору, інші з іншої. Тому я вважаю, що тиску на Росію немає щодо виходу її з ПАРЄ», – сказав Огризко.

Адже, за його словами, конституційний суд Росії, справді, розставив все на свої місця.

«Якщо, скажімо у Росії виникає якийсь кейс, який не подобається, всі кажуть про те, що на це навіть не будуть звертати увагу. Фактично, Росія себе поставила поза правове поле Європи. І, якщо уявити, що Росія не є членом Парламентської асамблеї Ради Європи і вона подає свою заявку, то її б не прийняли», – зазначив він.

Він наголосив, що РФ зараз не відповідає тим критеріям, які висуваються для кандидатів в таку організацію як ПАРЄ. Бо своєю політикою вона дискредитує цю структуру. І на це треба звертати увагу.

«Багато хто опирається на «слезливые причетания» відносно того, що ми втрачаємо Росію. На превеликий жаль, вона вже давно втрачена. І я думаю, що значно ефективніше було б показати, що з такою Росією нам немає чого робити», – прокоментував Огризко.

На його думку, якщо Росія захоче змінюватись, припинить порушувати права людини, захоплювати чужі території, зустрічатися з мирним населенням і вбивати його, тоді двері для неї стануть відкритими.

«Ми повинні демонструвати твердість, бо інакше злочинець, який не покараний, йде далі. Тому треба вирішити, продовжувати стимулювати злочинця, чи покарати його за те, що він зробив. Я вважаю, що ПАРЄ від цього виграла б, якби на певний період часу Росія була б позбавлена права бути членом цієї організації», – наголосив він.

Нагадаємо, голова делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Ради Європи народний депутат Володимир Ар’єв сьогодні заявив про те, що Росії не вдалося переламати Парламентську асамблею Ради Європи. Тому Росія не представить свою делегацію в ПАРЄ четвертий рік поспіль.

До слова, також сьогодні президент Фінляндії Саулі Нііністьо у своєму зверненні до Парламентської асамблеї Ради Європи заявив, що причиною складної політичної ситуації в Раді Європи є протиправна анексія Криму Росією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 03:43 :03