live

На Луганщині опечатали храм священика, що перейшов в ПЦУ та заборонили служити

У Луганській області священику, який заявив про свій перехід в Православну церкву України, заборонили служити в його храмі, а саму будівлю намагалися захопити в його відсутність

Про це настоятелю храма Володимиру Маглені, розповіли його друзі з села Веселе Старобільського району, – повідомляє Радіо Свобода з посиланням на «Донбас.Реаліі».

Храм в честь Казанской иконы Божией Матери, село Веселое Старобельского района Луганской области

Як каже священик, що служить в селі Веселе Сіверськодонецької єпархії, йому вже заборонили служити в його храмі.

«Мені подзвонили друзі і сказали, що мене заборонили. Вони були присутні при тому, що там (в селі Веселе, – ред.) Хотіли захопити храм. Привели людей з довколишніх сіл. Більш докладно не можу розповісти. Мої друзі там були. Вони не допустили. Опечатали храм. Храм закритий. Ключі у мене. Храм опечатали до рішення суду», – сказав Маглена.

Він готовий піти куди завгодно, щоб в його селі був мир. За його словами, Храм опечатаний.

Читайте також: Російські попи ведуть масштабне будівництво на території Києво-Печерської Лаври, - фото

«Слава Богу, що прихід не втрутився. Я найменше хочу, щоб село через мене розділилося. Я готовий піти куди завгодно, щоб в моєму селі був мир. Щоб люди через мене не страждали, не лаялися між собою. Це принципово для мене. Храм цей мені не потрібен. Я сказав їм, що будував його не для себе, а для них. Храм цей не мій. Я сказав, що йду робити новий прихід в Старобільську», – додав він

«Я служив з Владикою митрополитом Олександром Драбинко, і був шокований свободою, демократією, рівністю. Я цього не бачив раніше, розумієте? Я про це тільки читав в книгах», – зазначив священик.

Читайте також: Путін висловився про створення ПЦУ

Указ о запрете в служении

Володимир Маглена до 2014 року жив на окупованій території, звідти він переїхав в село Веселе Старобільського району. І створив прихід у занедбаному будинку амбулаторії.

Священик відносився до Сєвєродонецької єпархії УПЦ. 21 січня його рішенням архієпископа єпархії заборонили в служінні.

Також в Сіверськодонецькій єпархії озвучили і свою позицію. Згідно з повідомленням, це було зібрання громади, яка висловила підтримку ПЦУ.

Читайте також: Патріарх Філарет пояснив, як повернути Лавру

Loading...
Loading...
Loading...