Новини » Економіка 23 січня, 2019, 13:03
Кабмін затвердив обсяг страхового запасу газу, потрібного на 2019 рік
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Кабінет міністр України затвердив обсяг страхового запасу газу на 2019 рік.

Відповідні документи є у розпорядженні РБК-Україна.

Зазначимо, проект постанови передбачає, що у випадку кризової ситуації на ринку газу постачальники зобов’язані сформувати страховий запас у розмірі 10% запланованих місячних обсягів постачання на наступний місяць. У пояснювальній записці також зазначено, що всі суб’єкти газового ринку зобов’язані сприяти органам влади брати участь у подоланні кризової ситуації.

Нагадаємо, минулого року обсяг страхового запасу природного газу теж складав 10% від запланованих поставок на наступний місяць. Формування страхового запасу газу в підземних сховищах необхідно для подолання можливих надзвичайних ситуацій.

Зазначимо, раніше Європейський союз заявив, що зацікавлений у довгостроковому контракті з «Газпромом» по українській газотранспортній системі.

«Укласти довгостроковий транзитний контракт важливо, як і для ЄС, так і для Росії. Ми пам’ятаємо ситуацію 2009 року, тому всі сторони прекрасно розуміють, що ми не можемо ризикувати безпекою поставок газу подібним чином», – зазначив віце-президент Єврокомісії з питань Енергетичного союзу Марош Шефчович.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 03:25 :01