Новини » Політика 23 січня, 2019, 16:01
Екс-заступник генпрокурора: Луценко часто приписує собі чужі досягнення
ZIK
ZIK

Хизуючись 2 тисячами обвинувальних вироків щодо корупціонерів, Юрій Луценко просто взяв кількість винесених судами вироків, що направлені до суду тоді, коли він був Генеральним прокурором і ще задовго до цього. Не можна видавати за своє досягнення те, що не є результатами твоєї роботи.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповів заступник генерального прокурора України (у 2014-2015 роках) Олексій Баганець.

Він підкреслив, що показник роботи генерального слідчого управління Генпрокуратури, яким гордиться Юрій Луценко, свідчить про те, що він не знає повноважень органів прокуратури.

«В органів прокуратури немає повноваження розслідувати кримінальні провадження. Немає такої конституційної функції в органів прокуратури. Юрій Віталійович мав сказати, які повноваження органів прокуратури в частині здійснення нагляду за додержанням законів під час проведення досудового розслідування, скільки виявлено фактів порушення прав і свобод громадян під час проведення досудового розслідування», – розповідає експерт.

Окрім цього він зауважив, що хизування Генерального прокурора про 2 тисячі судових вироків щодо корупціонерів не відповідають дійсності.

«Це неправда. Він просто бере кількість винесених судами вироків, що направлені до суду тоді, коли він був Генеральним прокурором і ще задовго до цього. По них просто винесені обвинувальні вироки. Я б задав йому питання: скільки з цих 2 тисяч вироків вступили у законну силу? Він же не знає», – переконаний Олексій Баганець.

Також він висловив бажання запитати у Генерального прокурора, скільки було обвинувальних вироків та чи веде той роз’яснювальну роботу, чому людей незаконно затримали та тримали під вартою.

«Як прокурор він не дав жодної відповіді на питання, що входять до його повноважень. Не можна видавати за свої досягнення те, що не є результатами твоєї роботи. Це були досягнення не органів прокуратури», – наголосив екс-заступник генпрокурора.

Нагадаємо, в інтерв’ю Дмитру Гордону Генпрокурор Юрій Луценко похвалився двома тисячами обвинувальних вироків суду щодо корупціонерів за час, коли він очолює ГПУ.  

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 05:06 :18