Новини » Політика 23 січня, 2019, 20:21
Черненко побачив небезпеку в галасі щодо виборчих порушень
ZIK
ZIK

Деякі з порушень виборчого законодавства, про які говорять спостерігачі, дійсно є, але наразі заяв набагато більше. Таким чином, певні законні і відомі виборчі технології, як агітацію «від дверей до дверей», починають інтерпретувати, як спроби підкупу й втручання.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Олександр Черненко.

Пан Черненко вважає, що порушень на виборах буде набагато більше. Водночас, за його словами, деякі з тих порушень, які окреслював міністр внутрішніх справ і про які говорять спостерігачі, дійсно мають місце, але криків «тримайте вовка»  набагато більше, ніж самих вовків.

«Це завжди було на виборах і сьогодні теж буде, коли певні законні і відомі виборчі технології, в тому числі агітацію «від дверей до дверей», починають інтерпретувати і подавати, як спроби підкупу і втручання», – зауважив народний обранець.

За словами пана Черненка, треба розуміти, що до моменту реєстрації людина може рекламувати себе будь-як, бо вона не є кандидатом і не факт, що ним буде. Однак з моменту реєстрації треба за всю рекламу оплачувати з виборчого фонду.

«І так трапилося, що кандидати, які зареєструвалися кілька днів тому, ще не відкрили виборчі фонди, і, відповідно, та реклама, яка висіла, ще не знята. І ці 2-3 дні, коли громадянин вже кандидат, але ще оплачує з виборчого фонду – це є формальним порушенням. Це проблема всіх виборів. Добре було б, щоб цього не було, щоб кандидати були готові, але це не критично. Хоч це звучить трохи цинічно, але дай Бог, щоб це були найбільші проблеми наших виборів», – зазначив політик.

Нагадаємо, раніше Арсен Аваков заявив, що більшість кандидатів у президенти України виготовляють і поширюють агітаційну продукцію незаконно.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 05:22 :56