Новини » Курйози 23 січня, 2019, 16:53
Було 99 пасажирів, а стало 160: У Львові кепкують із розмітки вживаних німецьких трамваїв
Фото: Наталя Величко
Фото: Наталя Величко

У мережу виклали фото таблички з львівського трамваю, придбаного у Німеччині, на якій німецькою зазначено, що у салоні можуть розміститися лише 99 пасажирів, а українською сказано, що 160.

Відповідне фото з’явилося у спільноті «To Lwow, kuЯwa» у Фейсбук, пише vgorode.ua.

«Знимка з львівського трамваю, купленого в Німеччині. Відповідно – табличка ліворуч – для німців, праворуч – для львів’ян. Тішить, що німці вдвічі грубші, ніж ми, але звідки взялося два додаткових сидячих місця? Приставних табуреток я не знайшла. Певно тре комусь на коліна сідати!», – йдеться у дописі авторки фото Наталії Величко.

Учасники спільноти з гумором підійшли до нестандартної розмітки. Мовляв, два місця були заброньовані для кондукторів. Але найбільше коментарі викликала, звісно, непроста арифметика. Учасники спільноти порахували, що один німець – це 1,89 українця. І припустили, що таке можливе лише після «Oktoberfest». Бо в українців замість гастрономічного «Свята жовтня» – бульба-закваски-консервація, тож співвітчизники значно стрункіші.

<nbsp;>

Той факт, що на одного німця у львівському трамваї припадає майже два українця, у «Львівелектротрансі» пояснили так: «Щодо 33/35, то тут, й справді, закралася помилка, так як використали наклейки, котрі призначені для вагонів КТ4СУ, а ось відносно 66/125, то тут все коректно, оскільки стандарти України та Німеччини таки різняться. Ознайомитись більш детально із вітчизняними нормами розрахунку пасажиромісткості трамвайних вагонів можна загугливши ДСТУ 4070».

Інцидент можна було б вважати вичерпаним, якби уважний користувач Фейсбук Андрій Українець не підмітив: «Ніхто не задумується над тим, що з розрахунку саме цих 125 пасажирів ведеться підрахунок наповненості транспорту і, як наслідок, виводяться суми доцільності та рентабельності перевезень, вартість квитків, кількість одиниць транспорту на маршруті (в тому числі і в години-пік)».

Нагадаємо, у 2018 році Львів купив у Німеччини 30 вживаних трамваїв. Їх придбали за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку у рамках договору з Берлінською муніципально-транспортною компанією. Перші трамваї прибули до Львова у липні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 03:20 :04