Новини » Політика 23 січня, 2019, 19:35
Авакова запитали про адекватність його радників
ZIK
ZIK

Порушення агітації, на які звертає увагу Арсен Аваков, насправді не найгірші. Керівникам МВС варто відійти від публічних заяв і перевести дискусію в річище притягнення до відповідальності конкретних порушників виборчого законодавства.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Валентин Гладких.

За словами пана Гладкого, коли міністр внутрішніх справ говорить про порушення законодавства кандидатами в президенти щодо розміщення реклами, у нього виникає запитання, чи є в Авакова хоча б один адекватний радник. Тому що не вся реклама, яка розміщена на вулицях наших міст, насправді може розумітися як передвиборча агітація.

«Після того, як кандидат зареєструвався, у нього є певний час для того, щоб відкрити передвиборчий фонд. Потім є процедура наповнення цього фонду, а після цього, відповідно, є процедура звітування про агітаційну продукцію. Тут є один нюанс: я також зараз можу розвішувати свої білборди у всьому Києві, але чи буде це моєю передвиборчою агітацією, якщо я не є кандидат у президенти, але як громадянин України я абсолютно можу собі це дозволити», – зазначив Гладких.

Зокрема політолог зауважив, що порушення, на які звертає увагу Арсен Аваков, насправді не найгірші. Але водночас є ті порушення виборчого законодавства, за притягнення до відповідальності за якими відповідальне ЦВК, а є порушення Кримінального кодексу України, за які притягають до кримінальної та адміністративної відповідальності.

«Мені б хотілося, щоб керівник МВС відійшов від публічних заяв про те, що десь там щось відбувається, а перевів дискусію в правове річище притягнення до відповідальності конкретних винуватців», – наголосив гість програми.

Нагадаємо, раніше Арсен Аваков заявив, що більшість кандидатів у президенти України виготовляють і поширюють агітаційну продукцію незаконно.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 05:43 :29