live

Юлія Тимошенко: Ми обов’язково повернемо Крим та Донбас до складу України

Юлія Тимошенко. Фото: Alexander Prokopenko

Крим і Донбас – це Україна назавжди, і вони обов’язково будуть повернені.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час Форуму єднання у Києві, повідомляє прес-служба політсили.

За словами Тимошенко, нова влада повинна добитися відновлення територіальної цілісності через посилення дипломатичного фронту, розширення переговорів до формату «Будапешт плюс» та створення модерної української армії за стандартами НАТО.

«Міжнародні гарантії мусять бути виконані, інакше міжнародне право у світі буде дискредитоване. Повернення до умов Будапешта і захист України від агресора – це першочергове завдання нового президента», – заявила лідерка «Батьківщини».

Юлія Тимошенко наголосила, що нині Україні потрібен реальний мир, а не його ілюзія. На Донбасі та в Криму живуть справжні українські патріоти, які чекають на звільнення своєї землі від ворога.

«Цих людей ми ніколи не зрадимо і обов’язково повернемо Крим та Донбас до складу України», – підкреслила вона.

Опонентам, які штучно нав’язують упередження про те, що жінка не може бути ефективним головнокомандувачем, Голова партії нагадала, що в 6 з 29 країн-членів НАТО міністерства оборони очолюють саме жінки, та відіслала до історії.

«Одним з найбільш ефективних »головнокомандувачів» в історії України була княгиня Ольга – за весь час її правління Київська Русь не втратила жодного міліметру території, а лише отримала нові землі. Маргарет Тетчер, прем’єр-міністр Великої Британії, яку я мала честь знати особисто, під час відомої Фолклендської війни у 1982 році, продемонструвала в десять разів більше розсудливості, мудрості та справжньої державної мужності, ніж уся чоловіча когорта англійської політики і міністерство оборони разом узяті», – нагадала Юлія Тимошенко.

«Я точно ніколи і за жодних обставин не розглядатиму війну, як прибутковий власний бізнес. Все інше, що належить робити справжньому головнокомандувачу, я робитиму –з високою відповідальністю, честю і професійністю», – пообіцяла Юлія Тимошенко.

Як повідомлялось раніше, згадуючи про свою останню зустріч із Маргарет Тетчер Тимошенко розповіла, що та дала їй цілу низку порад, як поводитись політику. Зокрема, ніколи не діяти спонтанно і не підготовлено.

Loading...
Loading...
Loading...