Новини » Події 22 січня, 2019, 1:20
В мережі опублікували ціни на хліб на окупованому Донбасі

Російські окупанти Донбасу довели місцевих мешканців до напівголодного життя. Зруйнувавши економіку, а відтак і робочі місця та можливість заробляти, бойовики знизили купівельну спроможність мешканців окупованого Донбасу практично до критичної. Ціни на їжу, особливо на хліб, у самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» почали зростати з минулої осені.

Які ціни на хліб на окупованій «ЛНР» території зараз, повідомив у мережі користувач Pro100-Zen. Він виклав фото з хлібного кіоска в окупованій «ЛНР» Кадіївці (до декомунізації – Стаханов).

«Стаханов, січень. Ціна на хліб, якщо комусь цікаво», – написав в анотації до фото автор.

У коментарях до фото деякі користувачі зазначили, що ціни начебто не надто високі, однак мешканці окупованого Донбасу відразу ж зреагували, пояснивши, що на смак цей хліб дуже неякісний.

«Так, ціни хороші, а ви пробували на смак? Шкірка у будь-якого сорту – гумова», – підкреслює lorens.

«Там сорт борошна? фуражний)», – додає nevs.

Користувачі з підконтрольних Україні територій у коментарях зауважили, що коли ціни на хліб стають важливими, то це означає одне – напівголодне існування.

«Справа в тому, що я не знаю ціни на хліб в Україні, я беру і йду на касу! А ось коли Ви знаєте ціни на хліб – це багато про що говорить…» – зазначив користувач Stich.

«Хто між хлібом і свободою обирає хліб, втрачає і те і інше», – нагадав Ivan Vashchuk. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 02:53 :45