Новини » Регіони 22 січня, 2019, 15:48
У Луцьку презентували нові книги шрифтом Брайля
У Луцьку презентували нові книги шрифтом Брайля
У Луцьку презентували нові книги шрифтом Брайля

У Луцьку презентували добірку книг шрифтом Брайля, які нещодавно побачили світ.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.

Голова ГО «Генерація успішної дії» Віталій Ткачук розповів, що уже два роки поспіль у міській раді підбивають підсумки роботи Луцької Braille Studio. Він зазначив, що співпраця «Генерації успішної дії» з міської владою є тісною та плідною, адже всі надруковані книги фінансуються Луцькою міською радою та завдяки допомозі соціально-відповідального бізнесу.

Ткачук розповів, що книги друкуються не лише для Луцька, а й для всієї України. Завдяки партнерам з Волинської обласної друкарні, книги розсилаються як у школи-інтернати по Україні, так і у бібліотеки.

Віталій Ткачук розповів про нещодавно надруковані книги. Це – книга авторства шведської письменниці Сельми Лагерлеф «Вифлиємська ніч». Він зазначив, що її можуть читати як діти молодшого віку, так і старші. Також додав, що студія друку шрифтом Брайля старається щороку до різдвяних свят видати тематичну книгу.

Другою презентованою книгою є наукове видання «Словники України», яка, як зазначив Віталій Ткачук, може бути корисною на уроках української мови як додаток до підручника. Ще одне свіже видання це книга волинського автора Йосипа Струцюка, особливістю якої є те, що вона надрукована як шрифтом Брайля, так і звичайним.

Віталій Ткачук розповів, що гордістю Braille Studio є книга «Луцьк від А до Я», де є короткі історичні інформації про  місто. Авторами книги є управління туризму та промоції міста Луцької міської ради.

Радник Луцького міського голови Ігор Поліщук акцентував, що Луцька міська рада всіляко підтримує людей з порушеннями зору.

«Ми задоволені, що в Луцьку є громадська організація «Генерація успішної дії», яка є надзвичайно активною, займаються друком книжок, започатковують різноманітні проекти. Ми, в свою чергу, допомагаємо фінансово, – сказав він.

У Луцьку презентували нові книги шрифтом Брайля
У Луцьку презентували нові книги шрифтом Брайля
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 04:49 :30