Тимошенко: Після виборів я не втрачу жодної хвилини

Юлія Тимошенко. Фото: ba.org.ua

Юлія Тимошенко вважає 2019 рік вирішальним для України. Кожен день алгоритму її програми «Новий курс» уже виписаний та сформований по днях, тож вона не втратить жодної хвилини – діятиме швидко та сильно.

Про це повідомляє офіційний сайт «Батьківщини».

«Велика Україна – це моя мета, від якої не відступлюся ані на крок. Саме тому я балотуюся сьогодні у президенти», – сказала лідер «Батьківщини» під час Форуму єднання, який сьогодні проходить у Києві.

Тимошенко наголосила: алгоритм її програми – «Новий курс» – уже виписаний і сформований по днях і по годинах «великою всеукраїнською командою».

«Новий курс» – це повна, всеохоплююча, кардинальна перебудова України в усіх її сферах на основі проекту, який розробили ми, українці, креативний клас нашої нації», – сказала політик.

Цей документ включає п’ять ключових напрямів: Нова стратегія миру та безпеки, Нова Конституція, яка створюватиме основи для нашого відродження, Нова економічна стратегія, Нова соціальна доктрина, яка дасть людям відчуття щастя життя в Україні та Нова молодіжна політика.

Окрім того, Тимошенко підкреслила: обурена тим, що сьогодні, коли Україна переживає один із найдраматичніших моментів в своїй історії – втрату Криму та частини Донбасу, війну – влада стала на шлях мародерства на власній землі.

Водночас, вона визнала, що також робила помилки, але намагалась їх виправити.

«Я пізнала у політиці велику дружбу та велику й підступну зраду, я боролася. Навіть, коли була владою, я була в опозиції, але жодного разу не дозволила собі зігнутися, здатися, скоритися або втекти. Бо це – моя країна, бо я частина свого нескореного народу. Бо моя доля – це частина долі моєї нації і я зроблю все, що в моїх силах, для всіх нас», – підсумувала лідер партії.

Нагадаємо, 22 січня з’їзд партії «Батьківщина» висунув очільницю політсили Юлію Тимошенко кандидатом у президенти.

Loading...