Новини » Політика 22 січня, 2019, 0:10
Сенцов пише, що зі здоров’ям усе майже гаразд, – правозахисниця

Фото: Соцмережі
Фото: Соцмережі

Український політв’язень Кремля Олег Сенцов написав листа російській правозахисниці Тетяні Щур, в якому повідомляє, що зі здоров’ям і «з настроєм» все в порядку, він займається спортом, майже набрав колишню вагу і за січень списав три ручки «на творчому фронті».

Щур опублікувала в Facebook листа Сенцова зі своїми коментарями.

«Від Олега Сенцова отримали листа, в якому він повідомляє, що входить (майже вже увійшов) в норму після голодування. Він пише, що зі здоров’ям і «з настроєм» все в порядку, що займається спортом і майже набрав колишню вагу. Судячи з того, що за січень він списав три ручки, «на творчому фронті» – теж все в порядку. Так він так і пише. Просить не переживати за нього», – пише Щур.

Вона уточнює, що до слів Сенцова про «все в порядку» треба ставитися обережно, адже він «практично ніколи не скаржиться». Наприклад, Сенцов повідомляє, що його не відправляли на Новий рік, як Кольченка, в ШІЗО, тому що «тут і без цього з режимом все в порядку». З цього, на думку правозахисниці, можна зробити висновок, що в колонії, де перебуває Сенцов, режим жорсткий, мабуть, більш жорсткий, ніж в інших колоніях.

«Олег передає привіт полоненим морякам і дякує Віку Івлєву і всім добровольцям, які морякам допомагають. Адже «у в’язниці дуже важливо відчувати і моральну і передачну підтримку!» «Обіймаю, Олег», – традиційно закінчує він свіого листа з крижаного Ямалу», – повідомляє на закінчення Щур.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 14:40 :09