Новини » Політика 22 січня, 2019, 14:42
Політолог: Частина електорату, на який орієнтується Зеленський, може не прийти на вибори
ZIK
ZIK

Володимир Зеленський орієнтується на електорат, який розчарувався у традиційних політиках. Однак, велика частина таких людей може просто не прийти на вибори.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив політолог Олексій Якубін.

Він наголосив: Володимир Зеленський працює на аудиторію, яка розчарувалась у конвенційних політиках. Мовляв, навіть намагання провести з’їзд його партії не так традиційно – без виступів та промов – спроба продемонструвати, що він є іншим, ніж конкуренти.

«Соціологія показує, що частина громадян справді розчарована у всіх конвенційних політиках, ще частина – не визначилась. Зеленський намагається працювати саме на цю аудиторію, сказати, що є «таким самим, як ви», – підкреслив політолог.

Тож він зазначив: складається враження, що Зеленський продовжуватиме не традиційну для наших реалій «постмодерністську» передвиборчу кампанію.

«Наскільки я бачу, електоральне ядро Зеленського становлять, в першу чергу, чоловіки від 25 років та люди, які є «проти всіх». Можливо, за інших умов вони б не звертали увагу на цю виборчу кампанію. Та зараз думають, що можна справді прийти на вибори і поставити іронічним голосуванням «галочку» навпроти Зеленського», – вважає Якубін.

Він зауважив: Зеленський має високий рейтинг, завдяки електорату «проти всіх». Тому й намагається обігрувати ці позиції.

«Та частина цієї аудиторії може просто не прийти на вибори», – зазначив Олексій Якубін.

У свою чергу, політичний експерт Дмитро Васильєв погодився: електорати Зеленського справді становлять молоді люди до 29 років.

«Серед них дійсно є багато тих, хто «проти всіх», та і вони не обов’язково жартуватимуть. Думаю, вони вирішуватимуть в останній момент. Ті ж, хто прийде на дільницю, будуть більше консервативними виборцями, ніж неконвенційними», – вважає Васильєв.

Як повідомлялось, за даними дослідження Центру соціального інжинірингу «РАНД», Володимир Зеленський посідає четверте місце у рейтингу тих, хто може потрапити в другий тур президентських виборів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 00:14 :21