Новини » Політика 22 січня, 2019, 12:24
Петро Порошенко: Усе найгірше вже позаду
ZIK
ZIK

Криза, спричинена економічною та військовою агресією РФ проти України, відступає. Зниження темпів інфляції та зростання рівня ВВП наблизились до рекордних показників, а вже за кілька років усі українці відчують на собі позитивний вплив реформ.

Про це під час виступу на Софійській площі, який транслював ZIK, заявив Президент України Петро Порошенко.

Він наголосив: Україні вдалось відродити свою армію у «небачені в історії терміни». Сьогодні наші ЗСУ складають сотні тисяч воїнів, які є належно підготовані, озброєні та забезпечені усім необхідним.

«Попри активну протидію Росії на дипломатичному фронті, наш європейський курс дозволив добитися ратифікації Угоди про асоціацію і запустити роботу по поглибленій та всеохоплюючій зоні вільної торгівлі із ЄС.  Він уже став найбільшим торгівельним партнером України», – підкреслив Порошенко.

Тож, за його словами, на черзі – прихід в державу потужних інвестицій та пришвидшення темпів розвитку економіки. Мовляв, про це вже завтра говоритиме в Давосі на зустрічі з керівниками держав та великих світових компаній.

«Рівень зростання ВВП, за підсумками 2018-го, складе 3,4%. Це не так багато, однак, такими є максимальні показники за сім років. Інфляція знизилась до 9,8%, вона ще доволі висока, та це – найнижчий показник за п’ять років. Золотовалютні резерви зросли майже до 21 мільярда. Це п’ятирічний максимум. Це означає, що найгірше – вже позаду», – наголосив він.

Мовляв, криза, спричинена війною, економічною агресією та блокадою з боку РФ, відступає. Відновлення економічного зростання відкриває можливості і до відновлення рівня життя.

«Це вже недалека перспектива року-двох, від сили – трьох років, коли нарешті плоди реформ стануть відчутними для абсолютної більшості суспільства. Створення армії та відновлення економічного зростання, асоціація з ЄС та безвізовий режим, децентралізація і Томос, курс на вступ до НАТО та Євросоюзу – це чіткі та системні, послідовні кроки, відповідно до нашої довготривалої стратегії», – підкреслив Президент.

Тож він наголосив: Україна – єдина та вільна, жодна імперія не зможе нас більше розділити.

«Ми йдемо своїм шляхом, на якому армія боронить нашу землю, мова – наші серця, а віра – душу. Маємо підстави впевнено дивитися в майбутнє. Ми з вами точно переможемо», – резюмував Петро Порошенко.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко заявив, що Росія почала готувати гібридну війну проти нашої держави ще, коли наприкінці ХХ століття Україна таки отримала Незалежність. Саме тоді політики взялись ділити карту держави на різні частини та заплющувати очі на розкрадання в армії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 02:49 :23