Новини » Політика 22 січня, 2019, 19:50
Нас дивує позиція Тимошенко щодо миру й НАТО, – ветеран про пікет з’їзду «Батьківщини»
ZIK
ZIK

Нас дивує позиція Юлії Тимошенко щодо миру й щодо вступу в НАТО.

На цьому наголосив учасник АТО, ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Ветеран війни наголосив, що не підтримує кандидатуру Юлії Тимошенко на президентських виборах, яку сьогодні висунули на партійному з’їзді «Батьківщини».

«Нас дивує позиція цього кандидата щодо миру й щодо вступу в НАТО, а тому ми вважаємо, що такий головнокомандувач країні точно не потрібен у час війни!» – підкреслив Олексій Гетьман.

Військовий запевнив, що вони разом із побратимами вирішили пікетувати партійний з’їзд виключно за власним бажанням, щоб показали своє ставлення до такого кандидата.

«Для людей, які пов’язані з військовою службою, які були на фронті або досі там, дуже важливо, як ми будемо далі рухатися до НАТО, як ми будемо перебудовувати нашу армію, і який взагалі план звільнення наших окупованих територій. На всі ці питання Юлія Тимошенко дає або розмиті відповіді, або такі, які нас повністю не влаштовують, зокрема те, що Україна ще не готова до НАТО», – пояснив Олексій Гетьман.

Нагадаємо, раніше нардеп Вадим Івченко назвав дати з’їздів політсил двох найбільш рейтингових кандидатів у президенти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 01:10 :07