Новини » Політика 22 січня, 2019, 19:10
Нардеп пояснив, чому не варто вірити даним букмекерів щодо виборів
ZIK
ZIK

Варто скептично ставитися до даних букмекерських компаній, які приймають ставки на кандидатів у президенти, тому що вони не зареєстровані в Україні, і їх дані дуже віддалені від дійсності. Такі результати можна сприймати на рівні пліток.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Рудик.

Пан Рудик зауважив, що скептично ставиться до даних букмекерських компаній, які приймають ставки на кандидатів у президенти, тому що вони не зареєстровані в Україні, і їх дані дуже віддалені від української дійсності. Зокрема він як член бюджетного комітету наполягав і намагався сприяти легалізації великої частини тіньових доходів, які отримують букмекери, лото й казино.

«Я оцінив потенційний дохід на 2019 рік у 5 мільйонів гривень, хоча фахівці кажуть, що могло бути 25-50 мільярдів, якщо брати за основу аналогічні види бізнесу у Великій Британії, Франції та США», – зазначив народний обранець.

За його словами, результати соціологічних опитувань і букмекерських контор можна сприймати на рівні пліток. Пан Рудик переконаний  на сьогоднішній день будь-які аналізи кандидатів у президенти, які не є зареєстровані, з точки зору нашої жахливої дійсності є малоперспективною справою. Він наводить приклад кандидата, який мав всі шанси стати депутатом, але не став ним.

«Я хотів би навести приклад одного політика відомого у черкаських колах, який у 2012 році балотувався на виборах і вигравав з відривом у 14 тисяч голосів. Для депутатів-мажоритарників 14 тисяч голосів – це величезний розрив. Але вибори були визнані недійсними. Потім були повторні вибори, які також закінчилися нічим. А після цього були вибори у 2014 році. Цей кандидат за базовими показниками вигравав, але він не став учасником перегонів, тому що ЦВК просто не зареєструвала його. Прізвище цього політика – Микола Булатецький. Ціна питання – 50 тисяч доларів», – сказав Рудик.

До слова, букмекерська компанія ElectraWorks Limited (Гібралтар), що працює під брендом bwin і належить GVC Holdings PLC, яка котується на Лондонській фондовій біржі, підвищила ставки на перемогу Володимира Зеленського на майбутніх виборах Президента України до 4,5 до 1 станом на понеділок із 6,5 до 1 два тижні тому.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 07:47 :42