На з’їзді «Батьківщини» Тимошенко використала політичну програму Ляшка,– політолог

На з’їзд своєї партії Тимошенко зробила ряд заяв, які під копірку переписані з тематики Олега Ляшка. Вона, можливо, думала, що помпезністю самого заходу зможе перекрити ті думки, які без краплі сорому запозичила у Ляшка.

Таку думку висловив політолог Володимир Цибулько, порівнявши виступи Олега Ляшка та Юлії Тимошенко на з’їздах своїх партій, повідомляє інтернет-видання «Багнет».

«На з’їзд своєї партії Тимошенко зробила ряд заяв, які під копірку переписані з тематики Олега Ляшка. Вона, можливо, думала, що помпезністю самого заходу зможе перекрити ті думки, які без краплі сорому запозичила у Олега Ляшка. Тобто штаб лідерки Батьківщини підло краде ідеї Ляшка», – заявив Цибулько.

Експерт наголошує на ключовій тезі, яку Юлія Тимошенко скопіювала із заяв лідера «Радикальної партії».

«Запропонувавши нову Конституцію із скороченням кількості депутатів до 250, з можливістю їхнього відкликання, Тимошенко демонструє, що її команда не здатна запропонувати чогось свого. Адже ця ідея належить Олегу Ляшку. До виступу на з’їзді своєї партії лідерка «Батьківщини» не згадувала про такі кроки. Вони просто вкрали чужу ідею», – наголосив політолог.

Також Володимир Цибулько розповів про інші можливі копіювання ідей Олега Ляшка.

«Купуй українське, плати українцям – тема, яку давно просуває Ляшко. Але на своєму з’їзді Тимошенко також заявила, що буде добиватися розвитку виробництва в Україні і спробує знизити експорт сировини, взамін на підвищення експорту готової продукції. Газові маніпуляції просто перетворюються на маніпуляції інформаційні», – підсумував політолог.

Як повідомлялося, голова ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко і лідер Радикальної партії Олег Ляшко є лідерами президентського рейтингу в Чернігівській області – їх готові підтримати 26,8% і 17,9% відповідно тих, хто визначився і братиме участь у виборах.Loading...