Новини » Політика 22 січня, 2019, 22:25
Ми допоможемо розвалювати Російську імперію на Кавказі та Кубані, – комбат Червень
ZIK
ZIK

Українські воїни готові допомагати національним утворенням на Кавказі та Кубані, які захочуть від’єднатися від Росії. Ми готові будь-якою ціною допомагати знищувати Російську імперію.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заступник командира Української добровольчої армії Андрій Червень.

Гість програми підкреслив: до 2014-го року українці були настільки роз’єднані, що це призвело до втрати територій, і українські громадяни на захопленій землі взяли до рук зброю та почали вбивати українських воїнів.

«Тому сьогодні нам усім треба працювати над тим, щоб об’єднатися у цій ситуації», – наголосив Андрій Червень.

Він також відповів на питання ведучого, чи можливо, що землі Росії, які колись належали Україні, повернуться до її нинішнього складу:

«Таку карту розглядати можна. Але в тому контексті, що Росія – ворог України. Ми готові воювати на території Росії. Лиш би послаблювати і розвалювати цю імперію. Використовуючи для цього карти, проводячи історичні паралелі.

Лиш би жителі Кубані згадали свої історичні корені й хотіли бути вільним національним утворенням. Ми їм у цьому допоможемо. Допоможемо зі зброєю», – заявив заступник командира Української добровольчої армії.

Він додав, що українські воїни готові допомагати національним утворенням на Кавказі та Кубані, які захочуть від’єднатися від Росії.

«Ми готові будь-якою ціною допомагати знищувати Російську імперію», – підкреслив Андрій Червень.

Він додав, що розглядає таку можливість не лише теоретично.

«Я чекаю такої нагоди, щоби це було здійснено. Адже п’ятий рік у нас триває війна. Кожного дня гине український воїн. Я до цього ставлюся дуже болісно. Я знаю ціну прожитого дня для людей у Львові, Києві та Харкові. Ціна ця дуже велика. Якби не наші хлопці, Російська імперія була би вже давно тут разом із нами», – акцентував гість програми.

Нагадаємо, сьогодні, 22 січня в Україні відзначають День Соборності. Святкують його в річницю проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної республіки 1919 року.

На своїй сторінці у Facebook Президент Петро Порошенко написав, що досвід національно-визвольної боротьби та українського державотворення початку ХХ століття має ще один важливий для нас вимір – тепер ми зобов’язані не повторити помилки наших попередників і зробити правильні висновки з уроків історії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 07:39 :05