Експерт: З точки зору історичної правди, подяка Саакашвілі Тимошенко є дуже дивною

ZIK

З точки зору історичної правди та історичної гордості, заява Саакашвілі, де він дякує Тимошенко за підтримку Грузії у 2008 році, виглядає дуже дивною. Адже тоді саме її політична сила не підтримала голосування про російську агресію.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив політичний експерт Дмитро Васильєв.

Коментуючи заяву Міхеїла Саакашвілі, де він висловлює свою підтримку «Батьківщині», експерт наголосив: лідер «Руху нових сил» дуже хоче повернутись в Україну і загалом у велику політику.

«Думаю, він сподівається якимось чином налагодити стосунки із Юлею, якщо вона стане президентом, та здійснити свою мрію – стати прем’єр-міністром. Однак цього ані Тимошенко, ані жоден інший президент не робитимуть», – вважає Васильєв.

Водночас, політексперт зауважив: дивно було, коли Саакашвілі наголосив на підтримці Тимошенко грузинського народу у 2008 році.

«Насправді тоді якраз її політична сила не підтримала голосування про російську агресію проти Грузії. Фактично, навіть один із лідерів цієї політ сили, побратим Юлії Володимирівни, сказав, що агресором була не Росія, а якраз Грузія. Тому, з точки зору сторичної правди та історичної гордості, ця заява виглядає дуже дивною», – підкреслив Васильєв.

Нагадаємо, раніше інвестиційний банкір Сергій Фурса зазначав, що девальвація гривні з 8 до 28 – це наслідок газового контракту Тимошенко. Мовляв, 14 мільярдів просто вийняли з економіки України і передали «Газпрому». Це не могло не відбитись на курсі гривні.


Loading...