Новини » Політика 22 січня, 2019, 18:10
Білецький вказав на вразливі точки ворога: РФ слід послаблювати кожного дня
ZIK
ZIK

Українцям слід навести лад і посилювати власну країну, водночас кожного дня послаблювати ворога – РФ, який має багато вразливих точок, і тоді, дочекавшись влучного моменту, повернути українські території.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Андрій Білецький.

Гість програми переконаний, що жодних простих шляхів повернення окупованих українських територій не існує – це складне завдання для цілого покоління.

«Якщо коротко говорити про етапи повернення, то перший етап повернення – це наведення порядку, елементарного ладу й підсилення власної країни і того, що ми маємо зараз, на цю хвилину. Це наведення порядку в економіці, в армії, це повернення елементарно наших людей на Батьківщину», – наголосив Андрій Білецький, додавши, що українці – розірвана, у демографічному плані, нація, адже з країни за кілька останніх років вихали 7 мільйонів громадян.

Нардеп вважає, що Україні слід створити потужну армію, яка дорівнювала б російській за потенціалом. Окрім того, переконаний він, слід кожного дня працювати на те, щоб послаблювати Росію.

«У Росії є величезна кількість вразливих точок – це повністю весь Кавказ, це питання мусульманського населення в країні, це питання вимирання населення, це питання деградації економіки, яка там так само, як і в нас, відбувається зараз. Отже ми підсилюємося, послаблюємо свого ворога, чекаємо влучного для нас моменту і робимо нашу справу – повертаємо території», – зазначив нардеп.

Остання фаза, припустив Андрій Білецький, відбуватиметься як військово-дипломатична операція.

Нагадаємо, 22 січня в Україні відзначають День Соборності. Святкують його в річницю проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки 1919 року.

Зі святом українців привітав Президент України Петро Порошенко, наголосивши, що «тільки в єдності наша сила і перемога».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 07:15 :35