Новини » Політика 22 січня, 2019, 14:59
Аваков заявив, що Нацполіція готова дати охорону усім кандидатам в президенти

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наголосив на неприпустимості будь-яких було провокацій щодо кандидатів у президенти.

Про це він заявив у вівторок на нараді в ГУ Нацполіції в Харківській області, передає Інтерфакс-Україна.

«Нам зрозумілі дії деяких груп, які намагаються супроводжувати тури кандидатів у президенти, влаштовуючи різні провокації, зриваючи виборчі заходи, влаштовуючи напади на кандидатів у президенти», – сказав Аваков.

«Ми готові надати кожному кандидату в президенти на весь час кампанії супроводжуючих офіцерів Національної поліції і повну комунікацію (за їхнім бажанням) з департаментом оперативного супроводу для того, щоб запобігти діям таких провокаційних груп», – заявив міністр.

Також Аваков «окремо попередив тих, хто оплачує та ініціює ці групи».

«Ми знаємо більше, ніж говоримо зараз. Як тільки межа намірів перейде в межу скоєння злочину, реакція можливо, буде катастрофічною для декого з натхненників», – заявив міністр.

Він назвав «справою честі» не допустити під час кампанії таких провокацій в Харківській області.

Глава МВС також зазначив, що кандидати в президенти можуть отримати фізичну охорону для запобігання нападам.

«Кожен кандидат в президенти має право звернутися в Національну поліцію за такою допомогою підтримкою і супроводом, він їх отримає», – пообіцяв Аваков.

За словами Авакова не всі з 12 кандидатів у президенти, зареєстровані Центрвиборчкомом, дотримуються законодавства.

«Із 12 зареєстрованих кандидатів рахунки виборчих фондів відкрили лише троє. А вулиці наших міст заповнила агітаційна реклама, яка може фінансуватися винятково з передвиборчого фонду, який поповнюється коштами прозорого походження. А значить, більшість кандидатів вже порушують закон», – цитує Авакова відділ зв’язків із громадськістю МВС.

За словами Авакова, до правоохоронців надійшло вже 125 звернень щодо порушень передвиборчої агітації. За низкою звернень вже порушені справи.

Міністр нагадав, що правоохоронці створили систему реагування на звернення громадян.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 16:47 :03