Новини » Економіка 22 січня, 2019, 13:31
23 січня ДФС вводить єдиний рахунок для сплати підприємствами митних платежів
Фото: pexels.com
Фото: pexels.com

23 січня починається тестовий період роботи єдиного казначейського рахунку (ЄКР) ДФС для сплати підприємствами митних платежів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

«До 17 лютого тестування ЄКР проводитиметься виключно для Київської міської та обласної митниць, а з 18 лютого до 15 березня пройде на усіх митницях України. З 16 березня до 15 квітня триватиме перехідний період запровадження ЄКР, коли сплачувати митні платежі можна буде як на старі, так і на нові рахунки. Із 16 квітня 2019 року «єдиний рахунок» буде використовуватися усіма підприємствами в обов’язковому порядку», – підкреслили у Мінфіні.

У відомстві нагадали, що зараз кожна митниця має власний казначейський рахунок, тому підприємець, який здійснює митне оформлення у різних митницях, має перераховувати митні платежі на кілька окремих рахунків.

Натомість єдиний казначейський рахунок спростить цю процедуру, адже підприємства зможуть перераховувати кошти авансових платежів на один рахунок ДФС, подавати митні декларації будь-якій митниці та сплачувати митні платежі з єдиного авансового рахунку

«Запровадження єдиного казначейського рахунку для сплати митних платежів дозволить суттєво скоротити час на проходження митного оформлення, чітко регламентує процедуру перерахування до держбюджету платежів, що вносять під час митного контролю, а також сприятиме веденню бізнесу в Україні», – зазначив заступник міністра фінансів Сергій Верланов.

Рішення про запровадження ЄКР для митних платежів було прийняте у 2017 році і затверджене наказом Міністерства фінансів України № 898 від 01.11.2017 «Про затвердження Порядку перерахування до державного бюджету митних та інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 06:50 :04