Новини » Політика 21 січня, 2019, 20:08
Зеленському вказали на приклад Гватемали
ZIK
ZIK

Коли рівень недовіри політичної системи зашкалює, то з'являються такі політики, як Зеленський. Такі політики збирають антиполітичну і антипартійну частину електорату.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Володимир Куренной.

За словами пана Куренного, те, що в Україні є прихильники таких кандидатів у президенти, як Володимир Зеленський, вказує тільки на те, що суспільство реагує на процеси, які відбуваються в країні, так само, як і в інших країнах.

«Якщо брати Зеленського, як образ і як формат поведінки під час виборчої кампанії, то таких кандидатів було багато в різних країнах. І вони з різним рівнем успіху брали участь у виборчій кампанії. Коли рівень недовіри до існуючої політичної системи зашкалює, то з'являються Зеленські. Таке було в Польщі, Словенії, Гватемалі», – зазначив політик.

Зокрема, за його словами, такі політики збирають антиполітичну й антипартійну частину електорату. Пан Куренной зауважив, що теоретично можливо, але малоймовірно, що голосів цієї частини суспільства може буде достатньо для того, щоб Володимир Зеленський вийшов до другого туру.

«Хоча, за моїм прогнозом, це навряд чи можливо, але таке відбулось, наприклад, у Гватемалі. Там коміка обрали президентом, а зараз вся країна вимагає його відставки, бо він не може виконувати свої обов'язки. А в нас ще треба буде виконувати обов'язки головнокомандувача», – прокоментував гість програми.

До слова, шоумен Володимир Зеленський, який раніше заявив про намір балотуватися в Президенти України, має бізнес у Росії попри запевнення про його закриття у 2014 році. Загалом із 2014 по 2017 роки надходження на рахунки кінокомпанії Зеленського та партнерів у РФ склали близько 13 мільйонів доларів або більше 350 мільйонів гривень за нинішнім курсом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 02:37 :06