Новини » Політика

Війну з Україною розпочав не сам Путін, а ціле їхнє стадо, – екс-боєць Дніпра-1

ZIK

Агресію проти України розпочав не сам Путін, а ціле стадо військових начальників і людей, які підтримували і підігрівали війну.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів екс-мер міста Сміла Олексій Цибко.

За його словами, тому він відкрито поїхав у 2014 році до російських ветеранів, аби спитатися, чому Росія розпочала агресію проти України.

«Бо не один Путін це зробив, а ціле стадо цих військових начальників і людей, які підтримували і підігрівали російську агресію. Після того, як ми повернулись з війни, я поїхав до ветеранів, аби звернутись до тих людей, з якими я жив у спорті, дружив, ми поруч виховували дітей. Ми тоді ще в Радянському Союзі піднімались за один прапор. Я поїхав туди з одним питанням, щоб сколихнути присутніх матерів. Що вони в нас роблять зі зброєю?» – зазначив пан Цибко.

Також екс-мер Сміли додав, що бачив, як його знімають під час дискусії з ветеранами.

«Там стояла відеокамера, але я не подумав, що на фоні їхнього прапора. Але насправді мені байдуже. Я не злякався і не ховався десь під подушкою, а поїхав», – розповів пан Цибко.

Відповідаючи на запитання ведучої, чи він зрозумів, що очільник партії ветеранів Росії Ельдар Рязанцев його провокує, політик сказав, що тоді йому було однаково.

«Я залишився живим, я бачив цей весь бруд, і я приїхав до них з єдиним бажанням – запитати, чому ви прийшли до нас зі зброєю? Це все. Те, що він казав, мене це цікавило», – констатував Олексій Цибко.

Як повідомлялось раніше, 12 листопада в місті Сміла Черкаської області оголосили надзвичайний стан через відсутність тепла. У зв’язку зі зривом опалювального сезону поліція відкрила кримінальне провадження. А близько сотні жителів Сміли прийшли на мітинг під стіни Кабміну. 15 листопада Петро Порошенко розпорядився негайно «зірвати пломбу» та запустити теплопостачання у місті.

Loading...