Ті, хто будують Північний потік-2, керують Нафтогазом, – Шахов

ZIK

У «Нафтогазі» працюють дві людини, які делеговані компаніями, які будують «Північний потік -2». Вони хочуть передати «Нафтогаз» і «Уркгазвидобування» олігархам, аби далі грабувати українців.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат, група "Воля народу" Сергій Шахов.

За його словами, у питанні ціни на газ і субсидій на сьогодні в України є один вихід — видобувати власний газ.

«Натомість «Нафтогаз» банкрутує «Уркгазвидобування». Для чого банкрутується? Для олігархів, які вже загарбали собі воду, електроенергію, нафту й добралися до газу, банкрутують державні підприємства. Ви не знали, що сьогодні в «Нафтогазі» працюють дві людини, які делеговані до нас компаніями, що будують «Північний потік-2»?», – зазначив пан Шахов.

Як уточнив нардеп, ті, хто будуть «Північний потік-2» і хочуть забрати від України 75 мільярдів гривень, хочуть повністю забрати «Нафтогаз» і «Уркгазвидобування» під олігархічну ланку і далі грабувати українських громадян.

«Не треба далеко ходити. В радянські часи добували наш український газ у Полтаві і на Чернігівщині і годували Росію. І сьогодні ми також можемо себе прогодувати. Якщо нормально взяти, то в нас вистачить газу не на 30, а на 300 років. Уявіть собі. Тому треба сьогодні зверну увагу на власне видобування і дати нормальну ціну для населення», – констатував Сергій Шахов.

Як повідомлялося раніше, міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що вже з березня українцям виплачуватимуть субсидії готівкою.Loading...