Новини » Суспільство 21 січня, 2019, 6:34
Священик московської церкви бідкається, що не може потрапити до храму

Протоієрей храму Святих рівноапостольних Кирила і Мефодія Сергій Дмитрієв з початку 2019 року не може потрапити на територію Військової академії в Одесі, де розташована церква.

Про це інформує прес-служба Одеської єпархії РПЦ в Україні, – повідомляє Главком.

Храм Святих рівноапостольних Кирила і Мефодія знаходиться на території Ð’Ñ–Ð¹ÑÑŒÐºÐ¾Ð²Ð¾Ñ— академії в Одесі - Священик Московської церкви бідкається, що не може потрапити до храму на території військового об’єкту

Церковники навіть зняли відеоролик, в якому Дмитрієв під супровід тривожної музики повідомив, що він не може потрапити до храму.

«З початку 2019 роки не можу потрапити на територію, ось стою біля паркану, як бачите, залишився без храму», – заявив священик.

Тим часом прес-секретар Православної церкви України в Одеській області Теодор Оробець раніше повідомляв, що в Одесі є прихід, парафіяни якого хочуть вийти з підпорядкування РПЦ в Україні. Однак місцевий священик не просто перешкоджає волі одеситів, а ще й виніс з храму основні ікони.

За даними одеського видання «Думська», йдеться саме про храм при військовій академії. Видання робить припущення, що радикальна позиція отця Сергія змусила парафіян піти на конфлікт і заборонити йому доступ до церкви.

Нагадаємо, Департамент державної служби охорони при МВС України відмовив у перебуванні українського відділення Російської православної церкви у контрольно-пропускному пункті свого Вищого професійного училища у Вінниці.

20 грудня 2018 року Рада схвалила законопроект №5309 «Про внесення змін в закон «Про свободу совісті та релігійні організації» назви релігійних організацій (об’єднань), що входять в структуру (є частиною) релігійної організації (об’єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнано здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово оккупировавшее частина території України». Відразу після прийняття закон підписав глава парламенту Андрій Парубій.

Згідно з ним «не допускається надання переваг або накладання обмежень у діяльності релігійної організації (об’єднання), що входить до структури (є частиною) релігійної організації (об’єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та тимчасово окупувала територію України, окрім обмеження доступу священнослужителів, релігійних проповідників, наставників такої релігійної організації у частини, з’єднання Збройних сил та інших військових формувань України у місцях їхньої дислокації або інших обмежень, передбачених законом».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 04:47 :24