Новини » Політика 21 січня, 2019, 17:47
Скрєпи тріснули: у РФ засумнівалися, чи давати Кирилу звання професора
Патріарх Кирил. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Патріарх Кирил. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Голосування про присвоєння главі РПЦ патріарху Кирилу (Гундяєву) звання почесного професора Російської академії наук скасовано через сумніви академіків.

Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на рос ЗМІ.

Повідомляється, що порядок денний засідання президії РАН 22 січня змінили. Зокрема, перед тим, як присвоювати звання почесного професора РАН патріарху Кирилу, в РАН мають намір визначитися зі статусом і процедурою присвоєння цих звань.

«Положення про присвоєння звання «почесний професор РАН» було прийнято в академії більше 20 років тому. Сьогодні у деяких академіків виникають питання про те, наскільки воно відповідає сучасним вимогам. Тому ми, 22 січня, на президії обговоримо необхідність актуалізації цього положення. Якщо буде прийнято таке рішення, то організуємо спеціальне розгляд цього питання на одному з найближчих засідань президії РАН, щоб уточнити зміст цього положення», – заявив віце-президент РАН Юрій Балега, додавши, що у зв’язку з цим питання про присвоєння звання «почесний професор РАН» номінантам цього року було перенесено.

Таким чином, 22 січня, замість питання про присвоєння звань почесного професора РАН патріарху Кирилу буде обговорюватися саме поняття «почесний професор РАН».

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що главі РПЦ уже став професором РАН.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 15:28 :49