Новини » Політика 21 січня, 2019, 15:22
Сенцов написав нового листа
Олег Сенцов. Фото: radiosvoboda.org/Антон Наумлюк
Олег Сенцов. Фото: radiosvoboda.org/Антон Наумлюк

Перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи (ТКГ) Ірина Геращенко повідомляє, що одержала листа від політв’язня Олега Сенцова, який перебуває в РФ у колонії в Лабитнангі.

Про це І.Геращенко написала на своїй сторінці у Facebook у понеділок. Лист датований 17 січня цього року.

«Просить передати привіт всім українцям. Президенту Порошенку і міністру Павлу Клімкіну. «Судя по тому, как их ругает российский телевизор – они делают все правильно!», – з листа. Олег не здається. Олег вважає дуже важливим те, що держава нарешті зайнялася підтримкою кіновиробництва і книговидання. Й називає дуже важливим всі програми по підтримці інклюзивної освіти.

Навіть в тюрмі, в інформаційній блокаді, Олег намагається слідкувати за змінами в Україні, особливо в гуманітарній сфері», – пише вона.

У свою чергу російський правозахисник Микола Щур коротко передав зміст листа О.Сенцова. «Пише, що у нього все добре: займається спортом, набрав вагу майже таку, яка була на волі, за останній місяць списав три ручки. На новорічні свята його, на відміну від Саші Кольченка, до ШІЗО не саджали. Передає привіт полоненим українським морякам і слова вдячності всім волонтерам, які їм допомагають», – написав М.Щур на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 21:27 :34