Новини » Регіони 21 січня, 2019, 17:25
СБУ вилучила документи на комунальному підприємстві в Луцьку

У результаті слідчих дій у комунальному підприємстві «Волиньприродресурс», засновником якого є Волиньрада, працівники СБУ вилучили близько 50 позицій документів.

Про це заявив адвокат підприємства Юрій Тертичний, – повідомили IA ZIK у прес-службі облради.

Нагааємо, у приміщенні КП «Волиньприродресурс» працівники Служби безпеки України зі столиці провели слідчі дії, а саме обшук. За словами адвоката КП Юрія Тертичного, обшуки здійснювалися згідно з ухвалою Печерського районного суду міста Києва.

В ухвалі йдеться, що слідче управління головного управління СБУ у Києві та Київській області розслідує кримінальне провадження. Юрій Тертичний каже, що КП «Волиньприродресурс» інкримінують внесення недостовірних відомостей до документів при отриманні спецдозволів на видобування корисних копалин, внаслідок чого занижено розмір офіційних платежів до державного бюджету з 600 млн грн до 37,9 млн грн.

Адвокат розповів, що згідно з протоколом обшуку, на підприємстві вилучено близько 50 позицій різних документів. Це – листування, протоколи тощо.

«Найбільше слідчих цікавило все, що стосується бурштину. Трохи менше – міді та торфу.

Цікавили оригінали спецдозвоолів на видобування корисних копалин. Ми вже неодноразово давали нотаріально завірені копії даних документів Генпрокуратурі і в судах, але чомусь цікавлять саме оригіналами ліцензій», – заявив Тертичний.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 16:20 :03