Новини » Політика 21 січня, 2019, 22:10
Сашко Лірник впевнений, що багато кандидатів у президенти працюють на Росію
ZIK
ZIK

Сьогодні є лише два-три кандидати, які гідні стати Президентом України.

Таку думку висловив казкар Сашко Лірник в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

Гість програми підкреслив, що однозначно не буде голосувати за проросійські сили, технічних кандидатів і фріків.

«Прямо можу сказати, що не буду голосувати за Зеленського. На мою думку, президент має бути більш жорсткіше проукраїнським. Колись я вже писав, що у президенти нам потрібен «Тарас Григорович Піночет», але саме в час війни», – зауважив Сашко Лірник.

Але також він впевнений, що суспільство не має боятися президента. Адже його обрав народ, і він зобов’язаний йому служити.

«Президент має відчути за собою силу і підтримку народу, щоб виконувати покладені на нього обов’язки. Безумовно, держава – це дуже складний механізм, і від приходу одного керівного менеджера, навіть найкращого, одразу ж все не зміниться. У політиці зіштовхуються дуже багато інтересів, і на цьому теж потрібно розумітися. Але проукраїнський президент повинен думати, передусім, про Україну!» – наголосив письменник.

Наразі ж, визнав Сашко Лірник, із програми багатьох кандидатів помітно, що вони або відкрито підтримуються агресором-Росією, або ж таємно працюють на Росію.

«Україна потребує дійсно відданих людей, які жертвують своїми статками та часом заради держави. Сьогодні ж є лише два-три кандидати, які відповідають цим критеріям», – вважає Сашко Лірник.

Як повідомляли, Центральна виборча комісія зареєструвала ще двох кандидатів на посаду президента України. Зокрема комісія вирішила зареєструвати кандидатами у президенти Олександра Шевченка та екс-голову Державної фіскальної служби Романа Насірова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 03:35 :43