Новини » Економіка 21 січня, 2019, 18:03
Петренко: Неплатників аліментів, які не мають коштів для погашення боргу, працевлаштують

Мін’юст продовжує роботу щодо стимулювання неплатників аліментів, які забули про власних дітей, й підписав два важливі меморандуми.

Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні ми… зробили ще один крок у цьому напрямку – підписали з колегами з Державної служби зайнятості та Держслужби з питань праці два меморандуми про співробітництво», – зазначив він.

Петренко пояснив, що перший меморандум надасть можливість отримувати інформацію про вакансії в усіх регіонах України.

«Завдяки цьому ми зможемо працевлаштувати тих неплатників, які не мають роботи для погашення боргу. А таких у нас близько 110 тисяч. Хто не бажатиме працювати добровільно – піде на роботу завдяки такому інструменту, як суспільно корисні роботи. Жоден не зможе ухилитися від обов’язку утримувати власну дитину», – наголосив міністр.

Він додав, що другий меморандум забезпечить обмін інформацією з Держслужбою з питань праці.

«Ми надаватимемо їм дані про працівників, які оформлені неофіційно і таким чином ухиляються як від виплати аліментів, так і від сплати податків», – пояснив Петренко й додав, що лише за минулий рік було отримано близько 10 тисяч скарг на таких «спритників».

«Хочу щиро подякувати колегам з Державної служби зайнятості і Державної служби України з питань праці, які долучилися до цієї надзвичайно важливої роботи», – підсумував міністр.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 17:06 :34