Новини » Політика 21 січня, 2019, 22:55
Олександр Палій: Десять років тому Тимошенко капітулювала без війни
ZIK
ZIK

Війна, анексія Криму та капітуляція Януковича були зумовлені газовими угодами Тимошенко, – політолог

Є певна загроза, що до влади в Україні прийде якийсь президент, який «злиє» всі здобутки країни і капітулює так само, як Тимошенко капітулювала 10 років тому. Вона капітулювала без війни, без воєнної загрози. Але капітуляція була абсолютна й стовідсоткова.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив політолог Олександр Палій.

Гість програми переконаний, що в Тимошенко немає жодних шансів перемогти на виборах президента.

«Які в неї рейтинги? 11-13%. Для перемоги потрібно 51%. Такого рейтингу немає ні в кого»,  – зауважив Олександр Палій.

Політолог додав, що напередодні виборів є певна загроза, що до влади в Україні прийде якийсь президент, який «злиє» всі здобутки країни і капітулює так само, як Тимошенко капітулювала 10 років тому.

«Вона капітулювала без війни, без воєнної загрози. Але капітуляція була абсолютна й стовідсоткова. У чому вона виявлялася? У тому, що річна ціна газу в 2012-му році в нас була 503 долари за тисячу кубометрів. У цей час у Німеччині газ був по 300 доларів за тисячу кубометрів. Так було протягом наступних років.

Тобто нас добре нагріли на газових угодах 2009-го року. Нагріли нас і тоді, коли змусили купувати 52 мільярди кубометрів газу, які нам фізично не були потрібні. Які Путін просто спихнув у момент економічної кризи. Він не міг продати газ у Європу після кризи, тому і спихнув Україні те, що нам не було потрібно», – зазначив політолог.

Олександр Палій підкреслив, що і війна, і анексія Криму, і капітуляція Януковича були зумовлені газовими угодами, які «одна тітоньками з хіхоньками-хахоньками підписала і злила країну».

Нагадаємо, Росія і Європейська комісія приступили до консультацій перед тристоронньою зустріччю, де будуть обговорюватися перспективи транзиту російського газу через Україну.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 04:52 :07