Новини » Політика 21 січня, 2019, 14:09
Нардеп назвав головну проблему у роботі правоохоронних органів
ZIK
ZIK

Неефективність роботи правоохоронної системи України полягає в тому, що немає контролю за її діяльність. Це стосується усіх правоохоронних органів. Наприклад, у НАБУ було призначено аудиторів, але вони не працюють.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Ігор Луценко.

Він зауважив, що згідно з Кримінально-процесуальним кодексом, усі українські правоохоронні органи у певній мірі є антикорупційними.

«Темою нашої розмови могла б бути та цифра, яку ми чули попереднього тижня – про конфіскацію 5 тисяч доларів корупційних статків посадовців. Це той результат, який я вважаю об'єктивним. Тобто є об'єктивним щодо спроможності нашої правоохоронної системи боротися з корупцією та політичної волі як правлячого політичного класу, так і міжнародних партнерів», – зазначив нардеп.

З його слів, частина тих антикорупційних реформ, які сьогодні декларуються, є нереалізованими, інша їх частина – хибні за своїм задумом, а деякі – «фейковими».

Окрім цього він висловив переконання, що справді ефективною боротьбою з корупцією є її запобігання, а не погоня за тими, хто вдало здійснив свої корупційні дії.

«У питанні правоохоронної системи проблема полягає в тому, що немає контролю за її діяльністю. Це стосується усіх – НАБУ, СБУ, САП, ГПУ та інших. Наприклад, у Національному антикорупційному бюро призначено аудиторів, але вони не працюють. Це нікому не потрібно – ні самому НАБУ, ні тим, хто так кричав, що потрібен його аудит», – переконаний Ігор Луценко.

Як повідомлялося, Спеціалізована антикорупційна прокуратура має намір повторно передати генеральному прокурору Юрію Луценку подання про зняття недоторканності з депутата Верховної Ради Ярослава Дубневича для внесення в парламент.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 05:16 :33