Новини » Львів

Львів’ян закликають розраховуватися за отримані комунпослуги: борг сягнув понад 128 млн грн

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, станом на сьогодні, 21 січня, населення боргує ЛКП понад 128 млн грн. Мова йде про 121,2 млн грн боргу перед ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго» та 7,3 млн грн боргу перед ЛКП, які обслуговують будинки.

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Станом на сьогодні маємо досить велику заборгованість населення перед нашими комунальними підприємствами. Зокрема, мешканці заборгували за послуги з теплопостачання 102,8 млн грн ЛМКП «Львівтеплоенерго» і 18,4 млн грн ЛКП «Залізничнетеплоенерго». Також маємо 7,3 млн грн боргу перед ЛКП за обслуговування будинків (квартплата).

Це насправді великі суми, від яких залежить якісна робота наших комунальних підприємств та їх платоспроможність. Борг за теплопостачання не дозволяє тепловикам в повній мірі розраховуватися за спожитий газ, та є причиною нараховувань їм пені і штрафів з боку газовиків. А заборгованість перед ЛКП – це відсутність коштів, які комунальні підприємства використовують для проведення ремонтних робіт, прибирання в будинку, освітлення сходових кліток, оплати за вивіз сміття.

Тому, просимо мешканців, не накопичувати заборгованість, а оплачувати комунальним підприємствам за надані послуги, адже від вашої оплати залежить якісна робота комунальників», – розповіла Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Loading...