live

Кривенко спрогнозував відсоток використання субсидійних коштів не за призначенням

ZIK

Нема гарантії того, що гроші з монетизації субсидій дійдуть до надавача послуг. За моїм прогнозом, навіть не 50% із 4 мільйонів українців, які отримають субсидію грошима, заплатять за комунальні послуги.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Віктор Кривенко.

За словами пана Кривенка, нема гарантії того, що гроші з монетизації субсидій дійдуть до надавача послуг.

«Це буде, як «гуляєм» на останні гроші. За моїм прогнозом, далеко не 100% і навіть не 50% із 4 мільйонів українців, які отримають субсидію грошима, повністю покриють свої рахунки за комунальні послуги», – зазначив Кривенко.

Окрім цього, пан Кривенко вважає, що субсидії знищують українця як підприємця, як людину яка сама за себе відповідає. Вони роблять з нього утриманця.

«Влада свідомо робить людей бідними, тому що такими людьми набагато легше маніпулювати. Одні фахівці видавали по 1 тисячі гривень в Ощадбанку, а інші придумали монетизацію і підняття пенсій. Мені не зрозуміло чому саме зараз вирішили видавати кошти. Я вбачаю у цьому більше політики», – прокоментував політик.

Як повідомлялося раніше, міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що вже з березня українцям виплачуватимуть субсидії готівкою.

Водночас, на переконання голови правління Нафтогазу Андрія Коболєва, «облгази» та «газзбути» не зацікавлені у монетизації пільг, адже тоді потрібно проводити верифікацію усіх абонентів. Loading...
Loading...
Loading...