Новини » Суспільство 21 січня, 2019, 21:45
Казкар Сашко Лірник пояснив, чому вирішив не йти в політику
ZIK
ZIK

Я був кандидатом у депутати. По-перше, це не моє. По-друге, багато моїх шанувальників сказали мені, куди я лізу. Політика в Україні – це підкорення якимось правилам, фінансовим зобов’язанням, олігархам. Ти повинен голосувати так, як партія сказала. А зараз я сам собі господар.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK розповів казкар Сашко Лірник.

Сашко Лірник, відповідаючи на питання ведучого, чим український казкар відрізняється від українського політика, зазначив, що казкар, на відміну від політика, ніколи не бреше.

«А це головне. Інакше не виживеш. Треба казати правду», – наголосив Сашко Лірник.

Казкар розповів, що він пробував іти у політику, але згодом зрозумів, що це не його.

«Я був кандидатом у депутати. По-перше, це не моє. По-друге, багато моїх шанувальників сказали мені, куди я лізу. Їх там багато, а я у них один. Казкар має бути совістю нації. Політик може збрехати і воно забудеться. А якщо казкар не так щось зробить, то це проблема», – підкреслив гість програми.

Сашко Лірник зазначив, що як казкар, письменник і гуманіст він більш ефективний в Україні, ніж політик.

«Адже політика в Україні – це підкорення якимось правилам, фінансовим зобов’язанням, олігархам. Є якась партійна дисципліна. Тобі щось не подобається, але ти повинен голосувати так, як партія сказала.

А зараз я сам собі господар. І те, що я роблю, це, здається, на користь Україні. І незалежно від того, що про це думають політики», – додав Сашко Лірник.

Нагадаємо, раніше Сашко Лірник заявляв, що для народу політик – це всього лише картинка в телевізорі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 02:40 :39