Новини » Економіка 21 січня, 2019, 23:10
Інвестбанкір назвав запобіжник від впливу політики на газовий бізнес
ZIK
ZIK

Необхідно створити реформу корпоративного управління, посадити туди незалежну наглядову раду. Тільки у такий спосіб вийде фізично зменшити вплив політиків на газовий бізнес.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса.

«Сподіваюся, що газ перестане бути основним бізнесом наших президентів. Існує незалежна наглядова рада, яка зменшує вплив політиків на газовий бізнес», – коментує експерт.

Якщо ми не можемо державні підприємства приватизувати, то необхідно створити реформу корпоративного управління, посадити туди незалежну наглядову раду і фізично зменшити вплив політиків, каже Сергій Фурса.

«Завжди, якщо залазять політики – вилазить корупція! Тимошенко, Ющенко, Янукович – усі залазили. У результаті ми отримали невигідний контракт», – зазначає інвестиційний банкір.

Серед усього Сергій Фурса звертає увагу на те, що в України є проблеми із видобутком газу.

«Чому у нас проблеми? Тому що НАК «Нафтогаз» не отримує ліцензії! Приходить незрозумілий пан Фукс, який отримує усі ліцензії», – обурюється експерт.

Відстоюючи сторону НАК «Нафтогазу» банкір наголошує на тому, що підприємство сьогодні є найбільшим платником податків в Україні.

«Завдяки «Нафтогазу» наш дефіцит в бюджеті дорівнював шість з половиною відсотків у 2013 році. Ми шалено брали борги, бо постійно треба було збільшити капітал «Нафтогазу»«, – нагадує Сергій Фурса.

До слова, нещодавно стало відомо, що «Нафтогаз» компенсує Коломойському понад три мільйони доларів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 10:27 :57