Новини » Світ 21 січня, 2019, 17:39
Доповідь щодо Азову у ПАРЄ представить німець, проти якого голосували українці
ПАРЄ. Фото: Сомер Ірина/УНІАН
ПАРЄ. Фото: Сомер Ірина/УНІАН

Депутат Бундестагу Андреас Нік, що є членом ПАРЄ від Німеччини, призначений доповідачем щодо резолюції щодо російської агресії проти України.

Таке рішення ухвалив комітет асамблеї з політичних питань, – повідомляє «Європейська правда».

Кандидатуру Андреаса Ніка для призначення на цю посаду запропонувала група Європейської народної партії у ПАРЄ. Представниця ЄНП Ріа Омен Рюйтен є очільницею політичного комітету. За правилами ПАРЄ, доповідач готує проект резолюції асамблеї, а також представляє його під час сесії.

Європейська народна партія є партнером України та захищає нашу позицію у питаннях, пов’язаних з російською агресією. Водночас, відомо про щонайменше одну нещодавні партійну суперечку між доповідачем та представниками України у ЄНП – наприкінці минулого року, під час виборів голови політичної групи, українці голосували проти нього і домоглися перемоги його суперника, поляка Александра Поцея.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи у четвер проведе дебати зі схваленням резолюції про наслідки морської агресії Росії проти України. Розгляд питання у форматі «термінових дебатів» відбудеться у першій половині дня.

Як повідомлялося, раніше Бюро ПАРЄ пом’якшило формулювання і відмовилося від згадок про «зрив мирного процесу» у назві майбутнього рішення асамблеї – документ матиме назву «Зростання напруження навколо Азову та Керченської протоки і загрози для європейської безпеки».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 05:59 :57