Новини » Події 21 січня, 2019, 18:05
Британські інструктори навчають українських морпіхів за програмою ORBITAL
Фото: Міноборони України
Фото: Міноборони України

Морські піхотинці ЗСУ під керівництвом британських інструкторів в рамках навчально-тренувальної місії операції «ORBITAL» розпочали підготовку до ведення бойових дій за стандартами держав-членів НАТО.

Навчання відбуватимуться за чотирма напрямками: курс підготовки молодшого сержантського складу, курс розвідки, курс контрснайперської боротьби та курс ведення бойових дій у нічний час, повідомляє прес-служба Міноборони.

Британські інструктори передаватимуть свій досвід військовослужбовцям однієї з бригад морської піхоти. Слід зазначити, що дані курси входять до комплексу заходів щодо підготовки підрозділів до виконання завдань в районі проведення операції Об’єднаних Сил.

Під час занять українські морські піхотинці вивчатимуть тактику ведення бойових дій в різних умовах, вдосконалюватимуть особисті навички та тренуватимуться діяти малими підрозділами тощо

Фото: Міноборони України
Фото: Міноборони України

За словами командира групи британських інструкторів капітана Кортні Різа, кожного разу навчальна програма курсів вдосконалюється і сьогодні саме українська сторона вирішує, чому навчатимуться наші військовослужбовці.

«Усі курси постійно переглядаються та покращуються. Ми спираємось на відгуки українських військових, які вже пройшли наші курси. Разом з тим, перед початком роботи відбувається зустріч з командуванням, під час якої визначаємо, що саме бажано викладати під час курсу. Тому ми діємо у відповідності до запиту представників ЗС України. Ми беремо свою тактику дій і доктрину та пристосовуємо їх у відповідності до потреб кожного окремого курсу, оскільки усі вони постійно розвиваються», – розповів Кортні Різ.

Також британський офіцер додав, що йому особисто та його колегам дуже приємно працювати з українськими військовими.

«Цікава річ, про яку ми дізнались, це те, що ми дуже схожі: нас цікавлять одні й ті самі речі, ми з великим ентузіазмом ставимось щодо нової інформації і завжди готові навчатись, особливо тому, що стосується нових навичок та знань, які ми використовуватимемо під час майбутніх операцій. Нам подобається не лише передавати наш, але й переймати бойових досвід, який мають українські військові, і який ми потенційно можемо використати у майбутньому. У будь якому разі це обмін досвідом, – додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 15:48 :32