Новини » Політика 21 січня, 2019, 16:17
Активістка: Тимошенко допомогла Путіну здобути необхідний карт-бланш щодо України
ZIK
ZIK

У 2009 році Юлія Тимошенко підписала газові угоди з Російською Федерацією. Саме вони розпочали вервечку тотальної залежності від сусідньої країни, а згодом навіть до анексії Криму.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорила керівник молодіжної організації «БПП» Дінара Хабібулаєва.

«Десять років тому Тимошенко і Путін підписали злочинний газовий контракт. І після цього контракту Україна потрапила в тотальну залежність від Російської Федерації. Далі можна було навіть простежити лінію незворотних процесів, котрі завдали дуже тяжких політичних та економічних збитків для України», – сказала Хабібулаєва.

Вона розповіла, що після підписання контракту з РФ Янукович підписав також харківські угоди, які продовжили перебування Чорноморського флоту у Криму до 2042 року. Далі Росія зазіхнула на Крим, таким чином у Путіна був увесь карт-бланш, після якого він вже не зміг зупинитись.

На її думку, все відбувалося дуже покроково і поступово для того, щоб Тимошенко дозволила відбутися компромісу поглядів обох сторін.

«Всі казали про те, що у нас дешевий газ, але це брехня. Адже кожна українська сім’я за це заплатила, бо розпочалась війна.  Тому знижки були лише політичними, адже це був лише інструмент РФ для покрокового та поетапного входу до українського суверенітету. Ба більше, до перемоги у Стокгольмському арбітражі ми знаємо, що Україна вже визнала втрати на 32 мільярди доларів.  І якщо б не наш дипломатичний корпус і не політика Президента, то ми б втратили у три-чотири рази більше», – зазначила Хабібулаєва.

За її словами, у гривневому еквівалент борг кожної української родини складає близько 61 тисячі гривень. 

«61 тисяча гривень – це шалені кошти, котрі Україна заплатила за договір з Росією, який стосувався газового контракту. Тому ми як молодіжна організація та активна молодь не можемо мовчати, бо бачимо, що Тимошенко хоче повернутись знову до влади і, можливо, поновити консенсусні домовленості з країною-агресором. Для нас дуже важливо показати різними акціями, що «Юлі потрібна тільки труба», а Україні треба незалежність», – прокоментувала вона.

До слова, олігарх Віктор Пінчук заплатив за звіт американської юридичної компанії Skadden, яка у 2012 році назвала неполітичним кримінальне переслідування екс-прем’єра Юлії Тимошенко під час президентства Віктора Януковича.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 03:34 :34