Новини » Світ 20 січня, 2019, 7:14
Росію чекає катастрофа: Павловський розповів, хто може замінити Путіна

Пряма передача влади президентом Росії Володимиром Путіним неможлива, через що РФ «у найближчому майбутньому» чекає перебудова.

Таку думку в інтерв’ю порталу «Собеседник» висловив російський політолог, публіцист і журналіст Гліб Павловський, – повідомляє obozrevatel.

Гліб Павловський

«Операція «Наступник» неможлива: така влада і в такому обсязі не передається. Буде перебудова, причому крах системи буде нагадувати крах злощасного «Русского міра», – сказав він.

Публіцист назвав Путіна своєрідним фронтменом нації, в образі якого, якщо порівняти з радянськими часами, є елемент принципової новизни.

«Москва [при СРСР], звичайно, дестабілізувала ситуацію в світі, але потім відігравала назад, прагнучи її ввести в рамки. Путін діє інакше – він її дестабілізує, абсолютно вірячи (і не без підстав), що стабілізувати її буде Захід», – зазначив Павловський.

«Є як би два Путіни: свідомість у нього, між іншим, російська, навіть радянська, антиамериканська, але підсвідомість – західницька. Він абсолютно довіряє розсудливості тих, проти кого веде гру: він не знає, де зупинитися, але він знає, що їм є що втрачати. Він чомусь переконаний, що варто йому в якомусь місці порвати тканину світу – і західні лідери, як гноми з казки, вночі кинуться її латати. І залатають!» – продовжив він.

Читайте також: Росію чекає жалюгідне майбутнє: режиму Путіна напророкували швидкий кінець

Публіцист впевнений, що по російській системі «вже пішла сітка тріщин». Він оцінив, хто може перебрати повноваження Путіна після його падіння.

«Буде велика гонка, Дмитро Анатолійович [Медведєв] точно не добіжить. Рамзан Ахматович [Кадиров] швидше за все захоче з кимось блокуватися. Гіпотетично владу може взяти міністр оборони», – сказав Павловський

Він уточнив, що йдеться не обов’язково про нинішнього міністра, важливий саме його статус. «Але найбільш вірогідний сценарій – хтось привласнить умовного Навального (російського опозиційного політика Олексія Навального – ред.) і зробить перебудову в цілком доступному для огляду майбутньому», – підсумував політолог.

Читайте також: Хижак проти хижака: експерт розповів, хто може знищити Путіна

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 07:25 :46