Новини » Світ 20 січня, 2019, 8:28
Горбулін назвав країни в Європі та Азії, яким загрожує агресія Кремля
Радник президента України Володимир Горбулін
Радник президента України Володимир Горбулін

Активність Кремля – прямий наслідок надміру «акуратної» європейської політики у сфері безпеки. Під наступним ударом агресії Росії можуть виявитися не тільки Білорусь, а й інші держави колишнього СРСР, зокрема Середня Азія і Казахстан.

У цьому впевнений радник президента України Володимир Горбулін, – повідомляє ZN.ua.

«Свого часу Казахстан переніс свою столицю подалі від кордону з Китаєм, вважаючи його сусідство трохи небезпечним. Чи не довелося б переносити столицю ще раз, – як сказав Путін, «кордони Росії ніде не закінчуються», – упевнений він.

За його словами, Україна, Білорусь і Казахстан – це для Путіна програма мінімум.

«Програма максимум – це не тільки контроль над країнами Балтії, створення зон нестабільності в Польщі, Румунії, Болгарії, Греції, але і формування таких же зон в Німеччині, Франції, центральних і південних країнах ЄС. Підготовка до цього йде повним ходом. І це не тільки підігрів протестних акцій по всій Європі, а й створення воєнізованих формувань.

Росія зайнята організацією підпільних вербувальних і військово-освітніх проросійських центрів на всьому континенті (наприклад, Міжнародний центр бойової та спеціальної підготовки «Вовк», філіали якого працюють в багатьох європейських країнах). Розгорнута проросійська мережа є великою і серйозною», – говорить Горбулін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 02:05 :05