Новини » Політика 20 січня, 2019, 17:20
«Опоблок» висунув Олександра Вілкула кандидатом на пост президента України
Олександр Вілкул. Фото: Опозиційний блок
Олександр Вілкул. Фото: Опозиційний блок

20 січня в Запоріжжі пройшов Форум за мир і розвиток, що об’єднав понад 5 тисяч учасників.За результатами Форуму «Опозиційний блок» висунув свого кандидата у президенти України – Олександра Вілкула.

Про це повідомляє прес-служба «Опозиційного блоку».

Під час Форуму учасники висловилися в підтримку народного депутата Олександра Вілкула як єдиного кандидата від опозиційних сил України на майбутніх президентських виборах, йдеться у повідомленні.

У своєму виступі на Форумі Олександр Вілкул зазначив своє бачення змін, необхідних Україні. Зокрема, він акцентував увагу на чотирьох кроках, які повинні привести Україну до успіху і на яких повинна зосередитися влада відразу після президентських виборів: мир, нова Конституція, економічне зростання і соціально відчутні результати економічного розвитку.

Олександр Вілкул. Фото: Опозиційний блок
Олександр Вілкул. Фото: Опозиційний блок

«Наша перемога на виборах – це перемога України над корупцією і злочинністю. Це перемога українців. Це можливість чесному трудовому народу гідно жити в успішній державі. Ми зупинимо війну, повернемо довгоочікуваний мир на нашу землю. Ми відродимо економіку, де на першому місці буде людина праці. Створимо хороші умови для дітей з перших днів їхнього життя. Встановимо справедливі зарплати і пенсії. У наших рядах не стільки політики, скільки «виробничники» – люди справи. Наша мета – будувати і розвивати. Ми будуватимемо і розвиватимемо. Повернемо Україні колишню славу, а людям – гідне життя в мирі та злагоді», – наголосив Олександр Вілкул.

За словами голови політради партії «Опозиційного блоку» Бориса Колеснікова, Форум зібрав найкращих представників промисловості країни, і вони підтримали висунення кандидатом в Президенти України Олександра Вілкула.

«Найважливішим пунктом нашої програми є перетворення України в Парламентську республіку. Це принесло успіх таким країнам, як ФРН та Італія. Можна також розглянути американську модель з широкими повноваженнями президента, але вони перерізані правами штатів. Це – система «idiotproof» – захист від ідіотів. Щоб не будувати таку складну задачу від ідіотів, їх краще не приводити у владу», – заявив Борис Колесніков.

Голова фракції «Опозиційного блоку» в парламенті Вадим Новинський зауважив, що понад 70% громадян України переконані, що головною метою нової влади повинен бути мир на території держави.

«Українці хочуть миру, а цілі влади протилежні очікуванням народу. На зміну їй повинна прийти команда, здатна реалізувати головні запити суспільства. Наша мета – припинити озброєний конфлікт на Донбасі», – наголосив Вадим Новинський.

Нагадаємо, під час восьмого з’їзду політичної партії «Опозиційний блок» Бориса Колеснікова було обрано новим головою її політради.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 11:28 :23